Regulamin sprzedaży

WARUNKI SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ

Złożenie zamówienia oznacza równocześnie akceptacje poniższych warunków.

Właściciel :

Tyczyńska Fabryka Urządzeń Wentylacyjnych TYWENT Sp. z o.o.
Ul. Orkana 1 ,

36-020 Tyczyn, Polska

NIP: 813-31-70-567

Bank: Bank Spółdzielczy w Tyczynie

90-9164-0008-2001-0000-0505-0001

Email: dh@tywent.pl

Internet : www.tywent.pl

Tel. +48 17 230 66 35, +48 17 221-97-12, fax +48 17 221-93-82

Składanie zamówienia

Aby złożyć zamówienie należy wybrać pozycję towarową, określić ilość sztuk i nacisnąć przycisk „Dodaj do zamówienia”. Następnie należy przejść na zakładkę „Twój koszyk” i po sprawdzeniu zamawianych pozycji kliknąć „Zamawiam”. Po uzupełnieniu formularza z danymi Zamawiającego i akceptacji regulaminu, w celu przesłania zamówienia należy nacisnąć „Realizuj zamówienie”. Aby uzyskać pełny dostęp do serwisu należy dokonać rejestracji. .

Aby uzyskać pełny dostęp do serwisu należy dokonać rejestracji.

Co daje rejestracja ?

 1. nie potrzeba każdorazowo przy zamówieniu wypełniać formularza z danymi kupującego
 2. zamówienie automatycznie realizowane jest na wcześniej ustalonych warunkach z Działem Handlowym
 3. można otworzyć listę ulubionych produktów, w celu łatwego sporządzenia zamówienia
 4. Można mieć wgląd w archiwum złożonych wcześniej zamówień
 5. można pobierać dane przewidziane dla użytkowników zarejestrowanych
 6. Można zaznaczyć w komentarzach opcję przelew terminowy, jeśli kontrahent otrzymał wcześniej taką możliwość.

Potwierdzenie zamówienia

Po otrzymaniu zamówienia wysyłamy potwierdzenie zawierające wszystkie koszty, termin realizacji oraz sposób przesyłki.

Metody dostawy oraz płatności

1. Klient może skorzystać z następujących metod dostawy lub odbioru zamówionego towaru:

 • przesyłka kurierska, przesyłka kurierska pobraniowa
 • odbiór osobisty dostępny pod adresem : 36-062 Zaczernie 190M

2. Klient może skorzystać z następujących metod płatności:

 • płatność gotówką przy odbiorze w kasie Tywent
 • płatność za pobraniem
 • płatność przelewem na konto Tywent przed odbiorem towaru (UWAGA! Zamówienie będzie realizowane po zaksięgowaniu płatności.)
 • płatność kartą płatniczą

Szczegółowych informacji na temat metod i kosztów dostawy oraz akceptowalnych metod płatności udziela dział handlowy Tywent.

Czas realizacji

Realizacja zamówienia (wysyłki) następuje w terminie podanym w potwierdzeniu zamówienia. Czas dostarczenia przesyłki przez firmę spedycyjną to do 48 godzin w dni robocze. Z powodu pandemii Covid termin może ulec zmianie z powodów od nas niezależnych

Opłata za przesyłkę oraz sposób jej dostawy

Koszt przesyłki jest indywidualnie potwierdzony przez dział handlowy.

Reklamacje

Po odbiorze przesyłki należy sprawdzić jej zawartość w obecności kuriera. W przypadku uszkodzonych lub brakujących elementów należy spisać protokół odbioru, który jest podstawą reklamacji u dostawcy. W przypadku braku protokołu odbioru urządzenia fizycznie uszkodzone nie podlegają reklamacji. Jeżeli towar ma wady techniczne lub uszkodzenia mechaniczne powstałe podczas dostawy, należy powiadomić o tym dział reklamacji "Tywent". W przypadku uzasadnionej reklamacji, wymienimy produkt na pełnowartościowy, lub jeśli nie będzie to możliwe, zwrócimy pieniądze. Zasady gwarancji określa karta gwarancyjna.

Ochrona danych osobowych

Administratorem danych osobowych Klientów jest Tywent Sp. z o. o. Dane osobowe, które zostały nam powierzone w trakcie składania zamówienia, są chronione i są wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji zamówienia, a jeżeli Klient wyrazi na to zgodę także w celach marketingowych.

WBK-200
1972.00 zł 2268.00 zł

WBK-200 Wentylatory kanałowe do kanałów prostokątnych do montażu na instalacjach nawiewnych i wyciągowych . Wentylator posiada wirnik bębnowy o niskiej emisji hałasu . Dodatkowo całość została zabudowana w izolowanej akustycznie obudowie dzięki czemu wentylator może być stosowany do wentylacji pomieszczeń o niskim natężeniu hałasu np. biura, sale konferencyjne, biblioteki, kościoły itp.

Czytaj więcej

WDKO-100
205.00 zł 230.00 zł

WDKO-100 Wentylatory kanałowe okrągłe przystosowane do przetłaczania powietrza w przewodach kanałowych o średnicy od 100 mm do 200 mm. Temperatura pracy wentylatorów do +40oC . Wentylator przystosowany do przetłaczania suchego oraz czystego powietrza. Wentylator mocowany w podstawie montażowej za pomocą klamr montażowych, dzięki czemu wentylator można łatwo wymontować do serwisu lub czyszczenia kanałów. Wentylatory przystosowane do montażu w dowolnej pozycji.

Czytaj więcej

WDKO-200

WDKO-200 Wentylatory kanałowe okrągłe przystosowane do przetłaczania powietrza w przewodach kanałowych o średnicy od 100 mm do 200 mm. Temperatura pracy wentylatorów do +40oC . Wentylator przystosowany do przetłaczania suchego oraz czystego powietrza. Wentylator mocowany w podstawie montażowej za pomocą klamr montażowych, dzięki czemu wentylator można łatwo wymontować do serwisu lub czyszczenia kanałów. Wentylatory przystosowane do montażu w dowolnej pozycji.

Czytaj więcej

WDKO-150

WDKO-150 Wentylatory kanałowe okrągłe przystosowane do przetłaczania powietrza w przewodach kanałowych o średnicy od 100 mm do 200 mm. Temperatura pracy wentylatorów do +40oC . Wentylator przystosowany do przetłaczania suchego oraz czystego powietrza. Wentylator mocowany w podstawie montażowej za pomocą klamr montażowych, dzięki czemu wentylator można łatwo wymontować do serwisu lub czyszczenia kanałów. Wentylatory przystosowane do montażu w dowolnej pozycji.

Czytaj więcej

WDKO-125

WDKO-125 Wentylatory kanałowe okrągłe przystosowane do przetłaczania powietrza w przewodach kanałowych o średnicy od 100 mm do 200 mm. Temperatura pracy wentylatorów do +40oC . Wentylator przystosowany do przetłaczania suchego oraz czystego powietrza. Wentylator mocowany w podstawie montażowej za pomocą klamr montażowych, dzięki czemu wentylator można łatwo wymontować do serwisu lub czyszczenia kanałów. Wentylatory przystosowane do montażu w dowolnej pozycji.

Czytaj więcej

następujące produkty: